lek. stom.

Anna Rudnik-Szymańska

Nazywam się Anna Rudnik-Szymańska. Tytuł lekarza stomatologa uzyskałam w 1997r. Swoją działalność jako lekarz dentysta związałam z dzielnicą Gdańsk Osowa, gdzie pracuję od 2004 roku.

Zawodowo zajmuję się kompleksowym leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną i i protetyką. Wykonuję prace protetyczne z porcelany , cerkonu i oraz rekonstrukcje zębów na implantach.

Jestem certyfikowanym lekarzem Invisalign go i Invisalign go plus . Korekta wad zgryzu przy pomocy przezroczystych nakładek Invisalign pozwala mi jeszcze bardziej kompleksowo rozwiązywać problemy estetyczne i zgryzowe moich pacjentów.

Kiedy zdecydowałam się otworzyć własne centrum stomatologiczne, oczywiste było, że nadal będę chciała pracować jako dentysta w dzielnicy Gdańsk Osowa, dlatego w 2018r powstała idea gabinetów stomatologicznych JEDYNKA, gdzie nadal mogę przyjmować moich Pacjentów.

Szeroki zakres usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta — to nasza dewiza.

JEDYNKA to nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne, dzięki którym Pacjenci mają zapewniony dostęp do zaawansowanych technologicznie metod leczenia. To również dobrze wykształceni i sprawdzeni lekarze, zaangażowani w swoją pracę, którzy pracują z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu stomatologicznego, narzędzi i materiałów. To właśnie dzięki tym czynnikom udało się zrealizować mój plan: profesjonalna, nowoczesna, kompleksowa  stomatologiczna w dzielnicy Osowa, z którą związałam się przed laty.

​Zapraszam do korzystania z usług gabinetów stomatologicznych JEDYNKA. Wszystkie prowadzone przez nas zabiegi odbywają się w komfortowych, klimatyzowanych pomieszczeniach. Na zmotoryzowanych Pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas, nawet z najbardziej odległych okolic aglomeracji trójmiejskiej, czeka duży parking. Wszystko to po to, aby dentysta z dzielnicy Gdańsk Osowa, kojarzył się Państwu właśnie z JEDYNKĄ.

lek. dent.

Michalina Iglikowska

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Zawodowo zajmuje się stomatologią zachowawczą, ze szczególnym uwzględnieniem stomatologii dziecięcej i endodoncji mikroskopowej. Systematycznie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkoleniach, zawsze kompleksowo i z zaangażowaniem podchodzi do problemów każdego Pacjenta. 

lek. dent. spec. chirurgii stomatologicznej

Angelika Bastuba-Bagińska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Jest czynną członkinią Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej. Ukończyła roczny kurs „Practiculum Implantologii”.

W gabinetach stomatologicznych Jedynkach zajmuje się Implantologią.

dr n. med.

Magdalena Kaczoruk-Wieremczuk

Specjalista chirurgii stomatologicznej i Implantologii. W 2020 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

W gabinetach stomatologicznych Jedynka wykonuje ekstrakcje zębów, usuwa zęby zatrzymane i wszczepia implanty zębowe.

higienistka stomatologiczna

Anna Wykowska

Zajmuje się higienizacją i promocją zdrowia jamy ustnej. Wykonuje zabiegi profilaktyczne, a także asystuje przy zabiegach leczniczych, chirurgicznych i implantologicznych. Wykonuje też badania jamy ustnej z użyciem skanera wewnątrzustnego.

asystentka stomatologiczna

Agnieszka Och

Zajmuje się asystowaniem przy zabiegach stomatologicznych oraz dba o codzienne przygotowanie gabinetów do pracy.