Zabiegi implantologiczne wymagają połączenia fachowej wiedzy dentystycznej, protetycznej i chirurgicznej. Dlatego właśnie specjaliści od implantologii są bardzo cenionymi fachowcami. Potrafią oni stworzyć i wstawić do szczęki idealnie dopasowany implant, w pełni zastępujący wyglądem i funkcjonalnością utracony ząb naturalny. W gabinetach stomatologicznych JEDYNKA można skorzystać z zabiegów wstawiania implantów zębowych, wykonywanych przez doświadczonych lekarzy specjalistów.

Wstawienie implantu w miejsce usuniętego zęba jest zabiegiem pozwalającym na trwałe rozwiązanie problemu. Efekt estetyczny jest bardzo dobry, ponieważ korona zęba do złudzenia przypomina ząb naturalny. Odpowiednio dobrany jest nie tylko kształt, ale również kolor, pasujący do pozostałych zębów. Najczęściej stosuje się implanty w miejsce pojedynczych ubytków. Jednak jest również możliwe założenie implantów w całej jamie ustnej.

Implanty stomatologiczne wykonane są z tytanu, który ma wiele zalet. Zwykle kojarzymy go jako materiał niezwykle wytrzymały, i jest to oczywiście prawda. Na dodatek jest odporny na korozję i nie istnieje ryzyko, że zacznie się z nim dziać coś złego w jamie ustnej. Nie bez powodu buduje się z niego promy kosmiczne. Jednak w przypadku stomatologii istotna jest jeszcze inna jego cecha. Tytan to materiał biokompatybilny. Oznacza to, że w większości przypadków nie jest rozpoznany przez nasz organizm jako ciało obce.

W gabinetach stomatologicznych JEDYNKA zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu specjaliści wstawiający implanty mają możliwość zapewnienia najwyższej jakości usług. Na miejscu wykonywane są badania, planowanie i przygotowywanie do zabiegu. W ramach tych czynności powstaje dokumentacja, która jest punktem wyjścia dla lekarza prowadzącego zbieg, do wyboru najlepszej metody i najbardziej optymalnych materiałów.

Stomatologia zachowawcza

Zobacz więcej

Protetyka stomatologiczna

Zobacz więcej

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Endodoncja mikroskopowa

Zobacz więcej

Implantologia

Zobacz więcej

Periodontologia

Zobacz więcej

Bonding

Zobacz więcej

Diagnostyka RVG

Zobacz więcej

Skaner iTero

Zobacz więcej

Nakładki Invisalign

Zobacz więcej