W gabinetach stomatologicznych JEDYNKA naszym Pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie oraz przeprowadzenie zabiegów profilaktycznych.

Znane powiedzenie medyczne “lepiej zapobiegać, niż leczyć”, znajduje rację bytu również w przypadku chorób związanych z zębami. Stomatologia zachowawcza koncentruje się przede wszystkim na profilaktyce próchnicy zębów. Szybkie i skuteczne działanie jest w tej sytuacji niezbędne, ponieważ tylko regularnie kontrolując stan zębów, możemy w porę zareagować i rozpocząć leczenie, zanim jeszcze choroba rozwinie się w pełni.

Podczas zabiegów stomatologii zachowawczej sprawdzany jest również ogólny stan zębów i dziąseł. Dzięki temu można szybko działać i w razie konieczności. wykonać szczegółowe badania. Takie kontrole pozwalają cieszyć się naturalnymi zębami, aż do później starości. Wiąże się to również z konkretnymi oszczędnościami, ponieważ leczenie późno wykrytej próchnicy jest zarówno drogie, jak i mało efektywne. W rezultacie po którymś kolejnym leczeniu ząb nadaje się już tylko do usunięcia. Można jednak tego uniknąć, zgłaszając się w odpowiednim momencie do dentysty.

Gabinety stomatologiczne JEDYNKA zapewniają swoim Pacjentom dostęp do doświadczonych lekarzy wielu specjalności. Doświadczenie i wiedza odgrywają tu fundamentalną rolę, ponieważ kluczem do stomatologii zachowawczej jest prawidłowe rozpoznanie problemu, aby szybko wdrożyć skuteczne leczenie. W ramach stomatologii zachowawczej staramy się ograniczyć metody inwazyjne do absolutnego minimum.

Nasze gabinety stomatologiczne Jedynka są wyposażone w specjalistyczny sprzęt, ułatwiający skuteczną diagnozę. Leczenie w naszych gabinetach przeprowadzane jest  w oparciu o nowoczesne materiały i technologie.

Stomatologia zachowawcza

Zobacz więcej

Protetyka stomatologiczna

Zobacz więcej

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Endodoncja mikroskopowa

Zobacz więcej

Implantologia

Zobacz więcej

Periodontologia

Zobacz więcej

Bonding

Zobacz więcej

Diagnostyka RVG

Zobacz więcej

Skaner iTero

Zobacz więcej

Nakładki Invisalign

Zobacz więcej