Nowoczesna chirurgia stomatologiczna pozwala na szybkie i możliwie bezbolesne działania, w sytuacjach, wymagających radykalnych rozwiązań, takich jak usunięcie zębów, które nie nadają się już do leczenia. Do tego rodzaju zabiegów, konieczna jest nie tylko wiedza z zakresu stomatologii, ale również podstawowa znajomość zasad chirurgii ogólnej. Dlatego też w gabinetach dentystycznych JEDYNKA nasi Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę dentysty, który jest także wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

Zależy nam na tym, żeby nasi Pacjenci mieli zdrowe zęby i dbamy o to, aby tak długo jak jest to możliwe, zachowali własne zęby.

Wśród zabiegów chirurgii stomatologicznej oferowanych z gabinetach stomatologicznych Jedynka są ekstrakcje zębów ze wskazań ortodontycznych, w tym usuwanie zębów mądrości, zarówno tych stojących w jamie ustnej, jak również usuwanie zatrzymanych „ósemek”.

Ważne miejsce w zabiegach chirurgicznych zajmuje leczenie implantologiczne oraz operacje implanto-protetyczne, w których wstawiane są nowe zęby, w miejsce utraconych.

Chirurgia stomatologiczna jest tym rodzajem zabiegów dentystycznych, który budzi najwięcej obaw ze strony pacjentów. Któż z nas w dzieciństwie nie bał się wizyt u dentysty? Niektórym nie przeszło to nawet w dorosłym życiu. Dlatego na każdym kroku podkreślamy, że w gabinetach dentystycznych JEDYNKA używamy nowoczesnych metod leczenia, sprzętu medycznego i substancji znieczulających. Dzięki profesjonalizmowi i wieloletniej praktyce zawodowej nasi lekarze -chirurdzy stomatologiczni mogą zapewnić swoim Pacjentom szybkie i bezbolesne przeprowadzenie zabiegu.

Stomatologia zachowawcza

Zobacz więcej

Protetyka stomatologiczna

Zobacz więcej

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Endodoncja mikroskopowa

Zobacz więcej

Implantologia

Zobacz więcej

Periodontologia

Zobacz więcej

Bonding

Zobacz więcej

Diagnostyka RVG

Zobacz więcej

Skaner iTero

Zobacz więcej

Nakładki Invisalign

Zobacz więcej