Specjalistyczna protetyka stomatologiczna to jeden z najważniejszych elementów leczenia zębów. Kiedy udaje się wreszcie wyleczyć chore zęby, często konieczne jest uzupełnienie powstałych braków. Dotyczy to w zarówno zębów uszkodzonych mechanicznie, jaki i tych zniszczonych próchnicą. Rolą protetyka jest w każdej z tych sytuacji przywrócenie zębom ich naturalnego wyglądu

W przypadku protetyki stomatologicznej bardzo ważny jest naturalny, zdrowy wyglądu zębów, ich kolor i kształt. Od strony funkcjonalnej natomiast istotne jest odtworzenie prawidłowych warunków zgryzowych. To szczególnie istotne, aby Pacjenci po zakończonym leczeniu czuli się komfortowo. Dlatego ważna jest dobra współpraca między lekarzem protetykiem, a Pacjentem, który podczas przymiarki musi sygnalizować wszelkie niedogodności i uwagi.

Dlatego właśnie w gabinetach stomatologicznych JEDYNKA stawiamy na wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, którzy mają nie tylko niezbędną wiedzę, ale również umiejętności, aby w maksymalny sposób wykorzystać możliwości ich dziedziny. Dzięki nowoczesnym urządzeniom są oni w stanie działać sprawnie i ograniczyć liczbę wizyt do niezbędnego minimum. W naszych gabinetach lekarze dentyści wykorzystują najnowsze materiały i technologie, a w swojej pracy starają się oferować Pacjentom najmniej inwazyjne metody leczenia. Leczenie jest zawsze zindywidualizowane i dostosowane do oczekiwań Pacjenta.

W gabinetach stomatologicznych Jedynka wykonujemy uzupełnienia protetyczne stałe (czyli m.in.korony, mosty, licówki), ruchome(wszelkiego rodzaju protezy) i oraz prace protetyczne na implantach zębowych.

W wielu przypadkach wykonywane są prace protetyczne kombinowane, czyli połączenie różnych technologii w jednym uzupełnieniu protetycznym.

Stomatologia zachowawcza

Zobacz więcej

Protetyka stomatologiczna

Zobacz więcej

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Endodoncja mikroskopowa

Zobacz więcej

Implantologia

Zobacz więcej

Periodontologia

Zobacz więcej

Bonding

Zobacz więcej

Diagnostyka RVG

Zobacz więcej

Skaner iTero

Zobacz więcej

Nakładki Invisalign

Zobacz więcej