Bonding to zabieg z zakresu stomatologii estetycznej, polega na pokryciu zębów wysoce estetyczną żywicą kompozytową, bez wcześniejszego szlifowania powierzchni zębów.

To nowoczesny, a przede wszystkimi bezbolesny sposób pozwalający na natychmiastową zmianę wyglądu zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie dentystycznym. Zabieg jest bezinwazyjny i odwracalny.

W gabinetach stomatologicznych Jedynka Bonding zębów jest wykonywany z użyciem nanohybrydowego materiału kompozytowego Enamel, który pozwala na idealne imitowanie naturalnych struktur zęba. Materiał ten posiada wyjątkowe właściwości estetyczne, dzięki czemu wykonane wypełnienia idealnie zlewają się w tkankami własnych zębów Pacjenta. Rezultatem są wysoce estetyczne, lśniące, niewidoczne gołym okiem wypełnienia i odbudowy zębów. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dobór koloru zęba dla każdego Pacjenta.

Dzięki tej metodzie możemy rozwiązać następujące problemy:

  • rozjaśnienie zębów opornych na wybielanie
  • odbudowę startych zębów
  • odbudowę zębów złamanych i wyszczerbionych
  • zmianę kształtu zębów, w tym również zamknięcie szczelin między zębami
  • pokrycie plamek i przebarwień na zębach
  • ujednolicenie koloru zębów z wypełnieniami (plombami).

Bonding to doskonała alternatywa dla koron i licówek porcelanowych, kiedy mamy dużą ilość własnych tkanek zęba i chcemy uniknąć szlifowania zębów. Podczas wizyty w  w gabinecie stomatologicznym Jedynka, możesz skonsultować możliwość wykonania tego zabiegu u Ciebie, Doświadczony lekarz wykona badanie, wysłucha Twoich oczekiwań i przedstawi Tobie plan leczenia.

Stomatologia zachowawcza

Zobacz więcej

Protetyka stomatologiczna

Zobacz więcej

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Endodoncja mikroskopowa

Zobacz więcej

Implantologia

Zobacz więcej

Periodontologia

Zobacz więcej

Bonding

Zobacz więcej

Diagnostyka RVG

Zobacz więcej

Skaner iTero

Zobacz więcej

Nakładki Invisalign

Zobacz więcej