Poznaj nas

Nasze Gabinety Jedynka

Nazywam się Anna Rudnik-Szymańska i jestem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem. Jako dentysta związałam swoją działalność z dzielnicą Gdańsk Osowa, gdzie pracuję od 2004 roku. Początkowo był to gabinet DUODENT, który współtworzyłam, i w którym przyjmowałam swoich pacjentów. Już wtedy wiedziałam, jak bardzo potrzebny jest stomatolog, w dzielnicy takiej jako Osowa.

Kiedy zdecydowałam się otworzyć własne centrum stomatologiczne, oczywiste było, że nadal będę chciała pracować jako dentysta w dzielnicy Gdańsk Osowa. W ten sposób powstała idea gabinetów stomatologicznych JEDYNKA, gdzie nadal mogę przyjmować moich pacjentów. Gabinety stomatologiczne JEDYNKA to kontynuacja mojej wieloletniej praktyki, którą odbywałam jako stomatolog. Osowa to w tej sytuacji bardzo naturalny wybór.

Otwierając nowe gabinety stomatologiczne, chciałam podążyć za rozwojem współczesnej stomatologii i oczekiwaniami moich pacjentów. Zależało mi na tym, by stomatologia w dzielnicy Osowa stała na jak najwyższym, poziomie. W kwietniu 2018 roku udało mi się otworzyć praktykę w nowej lokalizacji i pod nową nazwą, jako JEDYNKA.

​Dziś JEDYNKA to nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne, dzięki którym pacjenci mają zapewniony dostęp do zaawansowanych technologicznie metod leczenia. To również dobrze wykształceni i sprawdzeni lekarze, którzy pracują z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu stomatologicznego, narzędzi i materiałów. To właśnie dzięki tym dwóm czynnikom udało się zrealizować mój plan: profesjonalna i nowoczesna stomatologia, w dzielnicy Osowa, z którą związałam się przed laty.

W swojej praktyce zawsze na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjentów. Takie same wartości musi wyznawać każdy dentysta, który współpracuje z JEDYNKĄ. Szeroki zakres usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta — to nasza dewiza.

​Zapraszam do korzystania z usług gabinetów stomatologicznych JEDYNKA. Wszystkie prowadzone przez nas zabiegi odbywają się w komfortowych, klimatyzowanych pomieszczeniach. Na zmotoryzowanych pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas, nawet z najbardziej odległych okolic aglomeracji trójmiejskiej, czeka duży parking. Wszystko to po to, aby dentysta z dzielnicy Gdańsk Osowa, kojarzył się Państwu właśnie z JEDYNKĄ.

lek. stom. Anna Rudnik-Szymańska

Poznaj nasz zespół

lek. stom. Anna Rudnik-Szymańska

Właściciel placówki. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku w roku 1997. Zawodowo zajmuje się kompleksowym leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną oraz protetyką , w tym odbudowami protetycznymi na implantach.

lek. dent. Michalina Perkowska

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. Zawodowo zajmuję się stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą oraz protetyką. Systematycznie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach, stara się kompleksowo podchodzić do problemów każdego pacjenta.

dr n. med. Magdalena Kaczoruk-Wieremczuk

Asystent w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii stomatologicznej i implantologii.

lek. dent. Adrian Maj

Asystent w Katedrze i Zakładzie Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej.

lek. dent . Kaja Cieślak

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Zawodowo zajmuję się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, chirurgią stomatologiczną i protetyką .

lek. dent. Sebastian Popis

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ortodoncji, które systematycznie wzbogaca w wiedzę zgodną z aktualnymi badaniami medycznymi.

higienistka stomatologiczna Anna Wykowska

Zajmuje się higienizacją j i promocją zdrowia jamy ustnej. Wykonuje zabiegi profilaktyczne, a także asystuje przy zabiegach leczniczych.

asystentka stomatologiczna Karolina Okrój

Zajmuje się czynnym asystowaniem przy zabiegach leczniczych.

Dane kontaktowe
  • ul. Eurydyki 1/2
  • 80-299 Gdańsk-Osowa